07.06.2023

Evropsko tekmovanje v Beogradu

EVROPSKI POKAL otrok do 14 let v Tradicionalnem karateju EVROPSKE TRADICIONALNE KARATE FEDERACIJE(ETKF) je potekal 26.maja 2023 v znani športni dvorani Ranko Žeravica v Beogradu,Srbija. Sodelovalo je 14 evropskih držav s preko 380 tekmovalci, ki so skupno opravili kar 1028 nastopov. V sestavi reprezentance Tradicionalne Karate Federacije Slovenije(TKF Slovenije) ki jo je vodila Inštruktorica Vojka Šestan so nastopili tudi mladi tekmovalci iz TKS Bushido – Ankaran, ki so v svojih starostnih kategorijah dosegli izredne rezultate!

Velik uspeh je dosegla Anastazija Batistič Kreševič, saj je v disciplini Kihhon osvojila 1. mesto, prav tako je osvojila 1.mesto v disciplini Kata posamezno.

Miloš Daljevič je dosegel 3.mesto v Kihhonu, Uroš Daljevič pa je osvojil 1.mesto v Kihhonu!

Anđela Simeunovič se je v Kihhonu uvrstila med 5.in 8.mestom.

Ženska ekipa v sestavi Nami Gabrijelčič, Tijana Siemunović in Lia Lončar je osvojila v Katah ekipno 4.mesto,

moška ekipa v sestavi Maks Perič, Uroš Daljevič in Miloš Daljević pa je v zahtevni konkurenci osvojila 2.mesto, prav tako v Katah ekipno.

Iskrena hvala staršem za spremstvo in spodbudo našim tekmovalcem!