Čestitke ob dnevu državnosti in srečno na počitnicah!
Drage učenke in učenci, spoštovani starši, učitelji ter vsi zaposleni!
Danes smo zaključili še eno šolsko leto. Za nami so meseci učenja, raziskovanja, ustvarjanja, prijateljstva, truda in številnih lepih in manj lepih trenutkov, ki smo jih skupaj doživeli v naši šoli.
Iskreno čestitam vsem za vse dosežke v tem letu. Vsak je na svoj način napredoval, se naučil nekaj novega in premagal kakšen izziv.
Posebna zahvala gre tudi učiteljem in vsem zaposlenim, ki ste s svojim delom, predanostjo in srčnostjo soustvarjali prijetno in spodbudno šolsko okolje.
Hvala tudi staršem za podporo, sodelovanje in zaupanje.
Ob zaključku šolskega leta pa praznujemo tudi dan državnosti. Ob tej priložnosti iskreno čestitam vsem ob našem državnem prazniku. Ponosni smo, da živimo v Sloveniji, naši domovini, kjer nam je lepo, varno in dobro. Naj nas povezujejo spoštovanje, sodelovanje, odgovornost in ljubezen do naše države, ki jo skupaj soustvarjamo za prihodnje generacije.
Pred nami so težko pričakovane poletne počitnice in dopust. Naj bodo polni sonca, smeha, brezskrbnih dni, novih doživetij in lepih družinskih trenutkov. Predvsem pa želim vsem, da jih preživite zdravi, varni in srečni.
Naj Vas spremlja veselje, da boste jeseni ponovno stopili skozi šolska vrata polni novih moči.
Srečno in čestitke ob dnevu državnosti!
Željka Adamčič, ravnateljica OŠV Ankaran
