Interesne dejavnosti

 INTERESNE DEJAVNOSTI 2017/2018

  1. triada
INTER. DEJAVNOST
MENTOR
ČAS IZVAJANJA
Otroški pevski zbor 1. a
Igor Smolnik
sreda, 6. šol. ura
Otroški pevski zbor 2. a, 2. b
Igor Smolnik
ponedeljek, 6. šol. ura
Otroški pevski zbor 3. a
Igor Smolnik
ponedeljek, 7. šol. ura
Pravljični krožek 1. a
Mojca Sardoč
torek, 7. šol. ura
Šahovski krožek 1.-9. r
Ervin Pregelj
ponedeljek, 8. šol. ura
Dramski krožek 1.-3. r
Valentina Šukljan
po dogovoru
Ročna dela 1.-2. r
Mojca Srpčič
petek, 7. šol. ura
Planinski krožek 1.-9. r
Martina Petrovčič
ena sobota v mesecu (po dogovoru)
Taiji quan 3. a
Ervin Pregelj
petek, 6.45-7.30 (med JV)
  • triada
INTER. DEJAVNOST
MENTOR               
ČAS IZVAJANJA
Otroški pevski zbor  4. a
Igor Smolnik
ponedeljek, 7. šol. ura
Mladinski pevski zbor  5.-9. r
Igor Smolnik
ponedeljek, 0. šol. ura (predura)
Berimo z rovko črkolovko  5. a
Renata Jenko
ponedeljek, 0. šol. ura (predura)
Dramski krožek 4.-6. r
Valentina Šukljan
po dogovoru
Prometni krožek 5. a
Ervin Pregelj
četrtek 7. šol. ura
Šahovski krožek 1.-9. r
Ervin Pregelj
ponedeljek, 8. šol. ura
Vesela šola  4.-9. r
Renata Jenko
po dogovoru
Berimo z rovko črkolovko 6. r
Nada Đukić
po dogovoru
Literarno-novinarski krožek 6.-9. r
Nada Đukić
po dogovoru
LEFO 4. a
Dušanka Kozlovič
petek, 6. šol. ura
LEFO 5. a
Renata Jenko
ponedeljek, 6. šol. ura
LEFO 6. a
Darko Planinšek
po dogovoru
Vegov krožek 6.-9. r
Darko Planinšek
po dogovoru
Planinski krožek 1.-9. r
Martina Petrovčič
ena sobota v mesecu (po dogovoru)
Ustvarjalni krožek 4.-5. r
Dušanka Kozlovič
ponedeljek, 6. šol. ura
Učimo se učiti 6.-9. r
Renata Jenko
četrtek, 0. šol. ura (predura)
Eko krožek 4.-6. r
Martina Petrovčič
po dogovoru
Oblikovalni krožek 4.-5. r
Dušanka Kozlovič
pon., 15.25-16.10 (8. šol. ura)
Likovni krožek 6.-9. r
Vasja Nanut
po dogovoru
Filmski krožek 6.-9. r
Vasja Nanut
po dogovoru
Taiji quan 4. a
Ervin Pregelj
petek, 6.45-7.30 (med JV)
  • triada
INTER. DEJAVNOST
MENTOR
ČAS IZVAJANJA
Kemijski krožek  8., 9. r
Andreja Marzi
po dogovoru
Mladinski pevski zbor  5.-9. r
Igor Smolnik
ponedeljek, 0. šol. ura (predura)
Biološki krožek  8.-9. r
Andreja Božič
po dogovoru
Fizikalni krožek  8.-9. r
Martina Petrovčič
po dogovoru
Likovni krožek 6.-9. r
Vasja Nanut
po dogovoru
Filmski krožek 6.-9. r
Vasja Nanut
po dogovoru
Šahovski krožek 1.-9. r
Ervin Pregelj
ponedeljek, 8. šol. ura
Tehnični krožek  7.-9. r
Ervin Pregelj
po dogovoru
Vesela šola  4.-9. r
Renata Jenko
po dogovoru
Učimo se učiti 6.-9. r
Renata Jenko
četrtek, 0. ura (predura)
Knjižničarski krožek 8.-9. r
Neda Kranjec
po dogovoru
Planinski krožek 1.-9. r
Martina Petrovčič
ena sobota v mesecu (po dogovoru)
English is fun 8.-9. r
Marjeta Gal - Babič
po dogovoru
Bralna značka 7.-9. r
Marjeta Gal - Babič
po dogovoru
Literarno-novinarski krožek 6.-9. r
Nada Đukić
po dogovoru
Dramski krožek 7.-9. r
Valentina Šukljan
po dogovoru
Male sive celice 7.-9. r
Katja Matahlija
po dogovoru
Debatni krožek – Mladi mladim 7.-9. r
Mateja Rejc
po dogovoru
Konverzacija in italijanska bralna značka 7.-9. r
Aleksandra Vatovec Zonta
po dogovoru
Vegov krožek 6.-9. r
Darko Planinšek
po dogovoru

INTERESNE DEJAVNOSTI – ZUNANJI IZVAJALCI

TELOVADNICA OŠ
 
TELOVADNICA VRTEC
učilnica OŠ Ankaran 2. b razred
plačljivi
 
plačljivi
brezplačen
ŠPORTNI KROŽEK (1.-3. r)
pon.: 15.30-16.15
čet.: 15.30-16.15
 
KARATE
pon.: 16.30-17.30
sre.: 16.30-17.30
GASILSKI KROŽEK (1.-5.r)
sre., 7. šol. ura (1x na mesec na šoli teorija, vsako 2. soboto v gasilskem domu Hrvatini praksa)
ODBOJKA - deklice (1.-2. r)
sre.: 15.30-16.15
pet.: 15.30-16.15
 
JUDO
Tor.: 16.15-17.45
Čet.: 16.15-17.45

ODBOJKA – deklice (2.-4. r)
tor.: 16.15-17.45
čet.: 16.15-17.45
pet.: 16.15-17.45
GIBALNE AKTIVNOSTI ZA SKLADEN RAZVOJ OTROKA
(1.-3. r)
tor.: 15.30-16.15
čet.: 15.30-16.15


TWIRLING (1.-5. r)
pon.: 17.30-19.00
sre.: 16.30-17.45