Dopoldanske

DOPOLDANSKE POGOVORNE URE

Učitelj

Razrednik

 Poučuje

Dan/ura


Elektronski naslov za naročanje na dopoldanske pogovorne ure

Mojca Sardoč

1. a

MAT, SLJ, SPO, LUM, GUM, ŠPO, PB
2. ponedeljek v mesecu,
4. šolska ura

Mojca Srpčič

1. b

MAT, SLJ, SPO, LUM, GUM, ŠPO, PB
2. petek v mesecu,
1. šolska ura

Sonja Ljuca

Drugi strokovni delavec v 1. razredu, JV
2. torek v mesecu,
5. šolska ura

Nives Krajnik

2. a

MAT, SLJ, SPO, LUM, GUM, ŠPO
2. četrtek v mesecu,
2. šolska ura

Anita Saksida

3. a

MAT, SLJ, SPO, LUM, GUM, PB
3. sreda v mesecu,
3. šolska ura

Elda Radovac

4. a

MAT, SLJ, NIT, DRU, LUM, ŠPO, 5. a (MAT, SLJ MUS)
2. petek v mesecu,
3. šolska ura

Renata Jenko

5. a

MAT, SLJ, NIT, DRU, LUM, GOS, PB
2. ponedeljek v mesecu,
4. šolska ura

Mirjam Valentič

ITD 1. r  –  4. r, PB
1. sreda v mesecu,
5. šolska ura

Smiljana Švara

ITD 5. a, PB
1. ponedeljek v mesecu,
5. šolska ura

Dušanka Kozlovič

PB
2. četrtek v mesecu,
5. šolska ura

Tetyana Horbunova

PB
1. četrtek v mesecu,
5. šolska ura
Nataša Jerman

NIP TJA 1. r, TJA 2. a, ID TJA 3. a, TJA 4. a, TJA 5. a
2. torek v mesecu,
2. šolska ura
Sandra Skomina

Dodatni strokovni delavec kot drugi učitelj v oddelku
po dogovoru
Marjetka Gal Babič

6. a

SLJ (MUS 6. a, 7. a, 8. a, 8. b, 9. a)
TJA 6.a, TJA (7. a, 8. a, 8. b,
5. a MUS)
4. petek v mesecu,
1.  šolska ura
Andreja Božič

7. a

NAR 6.a, 7.a, GOS 6.a, SPH, NPH, RČL
vodja prehrane
2. petek v mesecu,
2. šolska ura
Martina Petrovčič

8. a

MAT (6. a, 7. a, 8. a, 8. b, 9. a)
FIZ 9. a, DOD MAT, laborant
2. ponedeljek v mesecu,
5. šolska ura
Peter Mićović

8. b

ŠPO ( 6. a fantje, 7. a fantje, 8. a in 8. b fantje, 8. a in 8. b dekleta, 9. a fantje, 3. a, 5. a, NIP ŠPO 4. r - 5. r, IP ISO, IP ŠZS, IP ŠZZ
1. petek v mesecu,
2. šolska ura
Verica Peterle Grahonja

9. a

ZGO in GEO 6. – 9. r, DKE
1. ponedeljek v mesecu,
3. šolska ura
Nada Đukić

SLJ 6. a, 7. a, SLJ ( 8. a, 8. b, 9. a MUS), DOP/DOD
2. sreda v mesecu,
2. šolska ura
Barbara Jurša Potocco (nadomešča Jožico Kalšek)

TJA 7.a, TJA ( 6. a, 8. a, 8. b, 9. a MUS), DOP/DOD
1. sreda v mesecu,
1. šolska ura
Neda Kranjec

BIO 8. a, 9. a, knjižničarka
1. torek v mesecu,
2. šolska ura
Andreja Marzi

KEM 8. a, 8. b, 9. a, IP POK, laborant
1. petek v mesecu,
8. šolska ura
Vasja Nanut

LUM 6. – 9. r, interesna dejavnost iz področja umetnosti
1. ponedeljek v mesecu,
3. šolska ura
Darko Planinšek

MAT 6. a, 7. a, (8. a, 8. b, 9. a MUS)
FIZ 8. a, 8. b, DOP, laborant
1. torek v mesecu,
3. šolska ura
Ervin Pregelj

TIT 6. – 8. r, kolesarski krožek, interesna dejavnost iz področja tehnike in tehnologije
2. četrtek v mesecu,
3. šolska ura
Igor Smolnik

GUM 4. – 9. r, otroški in mladinski pevski zbor
1. ponedeljek v mesecu,
2. šolska ura
Romina Umer

ŠPO 6. a, 7. a, 9. a dekleta, ŠPO kot drugi učitelj v odd. ( 2. a, 3. a, 4. a, 5. a)
1. torek v mesecu,
2. šolska ura
Aleksandra Vatovec Zonta

ITD 6. – 9. r, DOP/DOD, PB
2. sreda v mesecu,
2. šolska ura
Maša Avsenak Zobec

IP španščina
po dogovoru